Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
25 лютого 2019
Кількість переглядів:
603
Поділитися:

22 лютого в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася презентація проекту відеоантології сучасної української поезії «Римова». Свої вірші на заході продекламували відомі поети, лауреати всеукраїнських міжнародних конкурсів Анна Малігон, Світлана Дідух-Романенко, Дар’я Гладун, Діана Шестакова, Лесик Панасюк, Ingi Gerda.

Відеоантологія задумана як серія коротких відеосюжетів, у яких звучить поезія в авторському виконанні. На сьогодні в проекті беруть участь близько сорока поетів з усієї України. Ідея створення «Римови» належить видавництву «Самміт-книга». Відомий широкому загалу проект став завдяки підтримці Міністерства інформаційної політики України. Сьогодні проект відкритий для всіх поетів, які мріють залишити свій слід в історії.

«Це феєрія українського слова, поетичний марафон найкращих молодих поетів України. Ми обирали найкращих сучасних майстрів слова як за популярністю серед читачів, так і, звісно ж, за якісним рівнем творчості. Також дослухалися до рекомендацій авторитетних у літературі експертів», – зазначив автор проекту, засновник і керівник видавництва «Самміт-книга» Іван Степурін.

Згодом відеоантологія з’явиться на інформаційних ресурсах МІП, у соціальних мережах і на кабельному телебаченні.

«Наша мета – популяризувати українську сучасну літературу, поетичне слово, підтримувати талановитих авторів. Цією презентацією ми розпочинаємо велике турне Україною – відеоантологія буде представлена в багатьох обласних центрах та містах країни», – додає Іван Степурін.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua