Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
26 лютого 2019
Кількість переглядів:
386
Поділитися:

22 лютого відбулися перемовини між представниками Сумського державного університету та Публічного акціонерного товариства «Інститут титану» (м. Запоріжжя) щодо підготовки контракту з організації виробництва пігментного діоксиду титану (TiO2) сірчанокислотним способом на замовлення однієї з провідних хімічних компаній Республіки В’єтнам.

ПАТ «Інститут титану» має значний досвід щодо проектування і супроводження будівництва підприємств титано-магнієвої промисловості, у  т.ч. на замовлення підприємств Китаю, В’єтнаму, Індії, Ізраїлю та інших країн. У свою чергу фахівці НДІ «Мінеральних добрив і пігментів» СумДУ володіють необхідними методиками та технологією виробництва пігментного діоксиду титану різних хімічних фаз. Сторони мають намір реалізувати домовленість шляхом спільного виконання майбутнього контракту з проектування заводу-виробника пігментного діоксиду титану із сировини інозамовника потужністю 40 тис тон на рік.

У результаті перемовин фахівці інститутів підтвердили готовність до виконання проекту, конкретизували терміни, методи та форми співпраці, що було затверджено документально.

- Унаслідок об’єднання ДП «СНДІ МІНДІП» та СумДУ, яке відбулося наприкінці 2018 року, відповідно до наказу МОН України, нам вдалося сумістити два потужні наукові й науково-виробничі потенціали. Цей проект може стати яскравим прикладом виходу досліджень у практичну площину й гарним поштовхом для розвитку НДІ «МІНДІП» тепер уже в складі університету, – пояснив начальник науково-дослідної частини СумДУ Денис Курбатов.

Для довідки: ПАТ «Інститут титану» (м. Запоріжжя) – науково-дослідна та проектна установа у галузі виробництва титану і магнію, первинної кольорової металургії. Поєднує у собі проектну частину (ТИТАНПроект), науково-дослідну частину (НДІТитану) з Центром сертифікаційних випробувань кольорових металів, стандартних зразків та метрологічного забезпечення аналітичного контролю (ЦСВМАК), дослідний завод (ЗМДЗ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua