Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
06 березня 2019
Кількість переглядів:
945
Поділитися:

5 березня в Сумському державному університеті відбулися заходи, присвячені 70-річчю підписання Північноатлантичного договору. З цієї нагоди до СумДУ завітали почесні гості: Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф; політичний радник Посольства Канади в Україні Руслан Кац; заступник директора Центру інформації та документації НАТО Вікторія Ціємініте; перший секретар Посольства Великої Британії в Києві Олівер Фаірламб та політичний аналітик Посольства Великої Британії в Україні Олена Коростишевська.

Під час офіційної зустрічі ректор СумДУ Анатолій Васильєв зазначив, що в університеті велика увага приділяється просвітницькій діяльності серед студентів щодо ролі НАТО в забезпеченні свободи громадян. «У СумДУ діють спеціалізовані центри - Центр європейської та євроатлантичної інформації, Центр досліджень регіональної безпеки; у СумДУ є стела пам’яті загиблих героїв, крім того, найближчим часом ми плануємо відкрити пам’ятник студенту-воїну», - розповів Анатолій Васильєв.

Також за участі гостей відбулася панельна дискусія зі студентами, військовими, науковцями та громадськими діячами. У своїй промові Джудіт Гоф зауважила, що шлях України до вступу в НАТО, безумовно, довгий, однак позитивні зміни очевидні. «Україну підтримують не лише Велика Британія та Канада, а й інші країни-члени НАТО. Наша мета сьогодні донести до української спільноти, що НАТО – це важливий політичний альянс, адже це гарантований захист Європи. І мені приємно сьогодні бути в СумДУ, щоб пояснити студентам наш погляд на НАТО, на відносини між Альянсом та Україною, і на те, що зараз роблять Велика Британія та Канада, тому що ми зараз спільне контактне Посольство НАТО в Україні», - сказала Джудіт Гоф.

Завершальною частиною зустрічі стало англомовне засідання Політичного дискусійного клубу за участі Вікторії Ціємініте, викладачів та студентів СумДУ.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua