Дата публікації:
16 квітня 2019
Кількість переглядів:
292
Поділитися:

Представник відділу міжнародних зв’язків Сумського державного університету Олена Горобченко презентувала досвід університету з реалізації програм міжнародної мобільності на семінарі, організованому Національним Агентством Еразмус+ в Польщі та Національним Еразмус+ Офісом в Україні 10-12 квітня в м. Варшава.

Олена Горобченко надала рекомендації та поради тим, хто починає впроваджувати програми мобільності в університеті, а також окреслила виклики, які університет має подолати для успішного впровадження таких програм. У заході взяли участь представники закладів вищої освіти та Еразмус+ офісів з Польщі, України, Грузії, Молдови та Косово.

Упродовж заходу учасники обмінювалися досвідом із реалізації міжнародної академічної мобільності в університетах – пошуку партнерів, підготовки успішної аплікаційної заявки, безпосередньої організації вхідної та вихідної мобільності студенів та співробітників університетів, визнання результатів та забезпечення сталості результатів виконання проектів мобільності, а також мали змогу налагодити міжнародні партнерства, спрямовані на розвиток програм академічної мобільності.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua