Дата публікації:
17 квітня 2019
Кількість переглядів:
230
Поділитися:

Сумський державний університет був представлений у заході Дні української освіти “Study in Ukraine 2019”, які проходили у місті Абуджа, Нігерія, 11-12 квітня. СумДУ на заході представила асистентка кафедри управління навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Тетяна Майборода. Відкриття заходу відбулося за участі Надзвичайного та Повноважного Посла України у Нігерії Валерія Александрука, технічного помічника міністра освіти Нігерії Мохаммеда Махмуда, віце-президентів Торгово-промислової палати Абуджи професора Адесоджі Адесугба та пані Антонії Шойеле, представниці Торгово-промислової палати України у Нігерії Недригайло Олени та начальника відділу міжнародного співробітництва Українського державного центру міжнародної освіти Костянтина Комісарова.

Відкриті дні української освіти відвідали школярі та їх батьки, абітурієнти, представники ЗМІ, випускники українських ЗВО, президент Асоціації нігерійських студентів.  На заході було проведено презентацію Сумського державного університету для потенційних абітурієнтів з Нігерії, проведені консультації щодо вибору спеціальностей та процедури вступу до університету.  

Також у межах візиту до Нігерії відбулася зустріч української делегації з Постійним секретарем Міністерства освіти Нігерії паном Сонні Ечоно та начальниками директоратів Міністерства. Була проведена прес-конференція для представників ЗМІ Нігерії та переговори щодо розширення співпраці у галузі освіти між Україною та Нігерією.

Нагадаємо, у Сумському державному університеті станом на квітень 2019 року здобувають освіту близько 1600 іноземних студентів із майже 50 країн світу, зокрема із Нігерії – 221 студент.


 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua