Дата публікації:
17 квітня 2019
Кількість переглядів:
386
Поділитися:

12-14 квітня у м. Харків на сцені національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка відбувся Міжнародний форум мистецтв «…О Весне», участь в якому взяло близько 5000 учасників із Києва, Харкова, Полтави, Дніпра, Сум, Запоріжжя, Крамоторська, Умані та ін. Сумський державний університет на заході представили учасники театру танцю «Феєрія» (керівник – Світлана Бондаренко).  Вони виступили у двох танцювальних номінаціях: «Народний танець» (композиція «Український жартівливий») та «Free style» (композиція «Не відпускай»). За результатами конкурсу обидві композиції отримали найвищі нагороди – дипломи лауреатів І ступеню.

Серед членів журі працювали викладачі з хореографії, судді міжнародного класу, керівники танцювальних проектів із України, Франції. У межах форуму студенти також відвідали майстер-класи з «modern-dance» та «hip-hop» від відомих європейських хореографів.

У складі колективу виступали студенти медичного інституту: Софія Шерстюк, Катерина Шевцова, Кристина Комова, Ахмед Тарик Мохамед, Дмитро Швачко, Вадим Лещіна, Ксенія Толченнікова; факультету електроніки та інформаційних технологій: Павло Корж, Дмитро Заїка, Роман Мельніков, Софія Пінчук, Олександр Лелюх, Богдан Малиновський, Артем Дачко, Нікіта Нестеренко; факультету технічних систем та енергоефективних технологій: Данило Гусєв, Вікторія Чубур, Олексій Спічаков;  факультету іноземної філології та соціальних комунікацій: Софія Малус, Тетяна Пляшнік, Альбіна Васіна.


 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua