Дата публікації:
01 травня 2019
Кількість переглядів:
325
Поділитися:

Протягом квітня пройшли зональні та фінальні змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед чоловічих та жіночих студентських команд. 17 квітня у м. Харків чоловіча команда Сумського державного університету не мала рівних у дивізіоні «Схід», достроково отримавши перемогу майже над усіма суперниками. Разом із першим місцем у дивізіоні хлопці пройшли відбір до національного фіналу. 24 квітня в м.Київ визначили чемпіона серед найсильніших команд чотирьох дивізіонів. Збірна СумДУ впевнено перемогла на груповій стадії НУФВСУ-2 (17:8) та КНТЕУ-2 (22-6), в чвертьфіналі – харківський Політехнік-2 (22:6), у півфіналі – КНТЕУ-1(20-9). У фіналі сумчани знову зустрілися з КНТЕУ-2 і також впевнено перемогли 22:11. Третьою стала команда Львівської політехніки. Таким чином, чоловіча команда СумДУ  підтвердила статус найсильнішої студентської команди України з баскетболу 3х3, ставши чемпіоном другий рік поспіль. Нагадаємо, що два роки тому наші хлопці завоювали срібло, а минулого року одразу дві команди університету вибороли медалі , посівши перше та третє місця.

Разом з перемогою Сумський державний університет виборов право представляти Україну на студентському чемпіонаті Європи, який відбудеться на початку серпня в Португалії.

Чемпіонами 2019 року стали Всеволод Чесак (факультет технічних систем на енергоефективних технологій),  Григорій Алтухов та Ігор Стародуб (навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. Олега Балацького). Крім того, Ігор став першим спортсменом в Сумській області, який виконав норматив кандидата в майстри спорту з баскетболу баскетбол 3х3. Підготував команду Ярослав Ковальов.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua