Дата публікації:
26 квітня 2019
Кількість переглядів:
238
Поділитися:

17-18 квітня в Києві відбулася конференція, присвячена 20-річчю української спільноти академій Cisco. У заході взяли  участь співробітники Cisco з Німеччини, Польщі, Іспанії, Словаччини, Канади. Сумський державний університет представили керівник академії Cisco Тетяна Горлач. та викладачі кафедри комп'ютерних наук та кафедри електроніки і комп’ютерної техніки Олексій Д’яченко, Дмитро Великодний, Тетяна Лаврик, Вадим Кальченко. У межах конференції було проведено буткамп для інструкторів-викладачів  університетів, які за конкурсом були відібрані на навчання за грантове фінансування. На базі Київського національного університета ім. Тараса Шевченка учасники пройшли підвищення кваліфікації з професійних курсів CCNA, CCNA CyberOps, технічні сесії і майстер-класи з нових курсів та матеріалів. Усі учасники отримали сертифікати.

 Із учасниками конференції поспілкувалися менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Азербайджані Олена Домотенко, керівник офісу Cisco в Україні Сергій Мартинчук та регіональний менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в країнах Європи, СНД та в Ізраїлі Карстен Сімонс.

Корпорація Cisco Systems, Inc. активно створює і розвиває мережеві академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy) при закладах вищої освіти (університетах) для поглиблення класичних вузівських курсів по обчислювальній техніці і телекомунікаціях на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc., розвитку у студентів стійких професійних навичок. У СумДУ академія Cisco працює з 2007 р.


Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua