Дата публікації:
16 травня 2019
Кількість переглядів:
149
Поділитися:

9-13 травня в Чернігові пройшли змагання з настільного тенісу у залік Літньої Універсіади України. Представити свій навчальний заклад та поборотися за залікові бали зібралися команди студентів з 27 вищих навчальних закладів України. В залежності від кількості студентів або за умови спортивного спрямування навчального закладу, університети були поділені на 6 категорій. Сумський державний університет потрапив до 4 категорії, в якій була найвища конкуренція – 11 учасників. У підсумку представники СумДУ здобули 452 очки, що у 3,5 рази більше, ніж у команди Одеського національного Університету ім. І.І. Мечникова – «срібного» призера.  

У командних змаганнях дівчат, студентки навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту  Еліна Вахрушева та Наталія Хмілевська посіли третю сходинку, а в командних змаганнях хлопців студенти Медичного інституту  Владислав Ратушняк та  Кирило Самокиш стали «срібними» призерами. У парних змаганнях тенісисти СумДУ помінялися місцями. Дівчата стали другими, а хлопці третіми. У змаганнях змішаних пар обидві команди СумДУ увійшли до четвірки найкращих. Пара Ратушняк-Хмілевська була четвертою, а пара Самокиш-Вахрушева зупинилися за крок від перемоги.

Єдиним суперником, який зміг перевершити наших тенісистів став Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка (548 балів) - представник 2 категорії (педагогічні та інші ЗВО, які мають у своєму складі інститут фізичного виховання і спорту).

Таким чином, студенти СумДУ здобули перемогу серед команд 4 категорії та стали срібними призерами серед 27 університетів, команди яких були присутні на змаганнях Літньої Універсіади України 2019 року.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua