×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
17 червня 2019
Кількість переглядів:
1831
Поділитися:

14 червня в Конгрес-центрі Сумського державного університету урочисто відкрили та представили громадськості Сумський Бізнес Хаб – відкритий простір для взаємодії, навчання та обміну ідеями представників бізнес-спільноти міста й області. Його створено зусиллями СумДУ, Сумської міської ради, Коаліції малого та середнього бізнесу Сумщини і Центру інформаційної підтримки бізнесу м.Суми.

Відтепер в Конгрес-центрі СумДУ підприємці мають можливість користуватися облаштованим простором для роботи в форматі «коворкінг». Тут проходитимуть освітні заходи для бізнесу, надаватимуться консультаційні послуги, зокрема, правова допомога, поради щодо оподаткування, цифрового маркетингу тощо. Хаб у постійному режимі забезпечуватиме обмін актуальною бізнес-інформацією.

«Сумський Бізнес Хаб створено за вимогою часу і на потребу бізнесу, - відзначив під час відкриття ректор СумДУ Анатолій Васильєв. – Ми вдячні, що місцева влада розуміє його актуальність та долучилась до роботи Хабу, зокрема, профінансувавши офісне обладнання. Хаб сприятиме й розвитку бізнес-ініціатив СумДУ – здійснюватиме підтримку роботи кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування», розвиватиме університетські стартапи, підтримуватиме освітні навчальні програми у галузі підприємництва, наприклад, програму подвійних дипломів СумДУ та Університету Кобленц-Ландау з Німеччини. Також підприємці зможуть отримати освітні послуги від кафедральних центрів СумДУ».

Участь у відритті Хабу взяли т.в.о. голови облдержадміністрації Вадим Акпєров, перший заступник Сумського міського голови Володимир Войтенко, представники малого і середнього бізнесу Сумщини.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]