Дата публікації:
15 липня 2019
Кількість переглядів:
373
Поділитися:

В передостанній день Всесвітньої універсіади, яка проходить в італійському Неаполі, спортсмени-лучники Сумського державного університету вибороли одразу дві бронзові медалі!

Аспірантка ННІ БТ «УАБС» Поліна Родіонова у складі жіночої збірної команди України святкувала перемогу у бронзовому фіналі жіночих командних змагань зі стрільби з олімпійського лука. На шляху до третьої сходинки п’єдесталу українські лучниці перемогли збірні команди Індонезії (5-3) та Китайського Тайбею (5-4).

На шляху до перемоги поступилися майбутнім чемпіонкам посіву кореянкам (0-6), а в суперечці за бронзу не залишили шансів збірній Швейцарії (6-0).Буквально за годину, окрилена успіхом, Поліна Родіонова тепер вже у змішаній парі з ще одним представником СумДУ – студентом факультету ЕлІТ Артемом Овчинніковим, повторила свій бронзовий успіх! Протягом змагань серед змішаних пар українці здолали опір збірної Франції (5-4) та першого номеру посіву - збірної Кореї (5-1). Поступившись у півфіналі збірній Японії (5-3), наші лучники доволі впевнено перемогли збірну США, виборовши бронзові медалі.

Сумський державний університет щиро вітає спортсменів та тренерів з подвійним успіхом!!!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua