×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
16 липня 2019
Кількість переглядів:
2220
Поділитися:

16 липня в Сумському державному університеті відкрито Науково-навчально-виробничий центр «Технології сучасних машинобудівних матеріалів», створений у партнерстві вишу та європейських промислово-виробничих кампаній. Відкрили центр ректор СумДУ Анатолій Васильєв, представники чеських компаній: F.X. MEILLER Slaný - генеральний директор Міхаіл Волейник та директор відділу кадрів Людмила Фаткова; AIR Supply – технічний директор Олексій Дашутін та виконавчий директор Кирило Касаєв.

Центр покликаний сприяти професійному становленню студентів факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ. Також він надаватиме освітні послуги - спеціальні курси підвищення фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» за технологіями TIG, MIG, MAG, MMA. Пройти навчання можуть випускники професійно-технічних навчальних закладів відповідного профілю, а також зварювальники з досвідом роботи.

Студенти та випускники курсів матимуть можливість стажування і працевлаштування у кампаніях-партнерах проєкту F.X. MEILLER та AIR Supply. Відповідну угоду між кампаніями та СумДУ було підписано сьогодні. Керівники цих компаній Міхаіл Волейник та Кирило Касаєв відзначили високий рівень оснащення Науково-навчально-виробничого центру та його можливості для якісного навчання.

«В університеті діє близько 30 центрів за участі іноземних партнерів задля підвищення якості навчальних послуг для студентів, і цей центр не є виключенням, - відзначив ректор СумДУ Анатолій Васильєв. –Ми бачимо значні перспективи розвитку цього центру, зокрема в частині активного використання в нашій науково-технічній діяльності».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]