Дата публікації:
30 липня 2019
Кількість переглядів:
1408
Поділитися:

25 липня в Сумському державному університеті відбувся семінар «PROдоброчесність: інструменти впровадження в діяльність закладу вищої освіти». Участь у заході взяли представники сумських ЗВО та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. У вступному слові ректор СумДУ Анатолій Васильєв зазначив, що подібні зустрічі є надзвичайно корисними, адже сьогодні доброчесність та якість освіти – поняття тотожні. «Такі зустрічі додають всім нам нові можливості, нові технології, вказують на недоліки та шляхи їх усунення», – зауважив ректор.

У межах семінару професор Варшавського університету, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Фініков та керівник групи сприяння академічній доброчесності СумДУ Артем Артюхов представили проєкт масового відкритого онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії та успішні історії» на платформі електронного навчання  СумДУ «Екзаменаріум» та першу версію сайту «Академісна доброчесність», створену в домені СумДУ.

Директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ Юрій Зубань поділився досвідом університету у створенні елементів доповненої реальності як інструменту популяризації академічної доброчесності в освітній діяльності закладу вищої освіти. Директорка бібліотеки СумДУ Тетяна Маринич представила основні заходи бібліотечно-інформаційного центру у становленні академічної культури студентів і також довідник з академічної доброчесності для студентів.

 «Університетська система дотримання академічної доброчесності – один з невід’ємних елементів системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти. Академічна доброчесність – це те, що стосується кожного учасника освітнього процесу не опосередковано, а напряму вже тут і зараз. Ми не зможемо дотримуватись високих стандартів якості освіти і принципів академічної доброчесності. Якщо самі не станемо прикладом для інших», - зазначив Артем Артюхов.


 

 

 

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]