Дата публікації:
30 липня 2019
Кількість переглядів:
351
Поділитися:

25 липня в Сумському державному університеті відбувся семінар «PROдоброчесність: інструменти впровадження в діяльність закладу вищої освіти». Участь у заході взяли представники сумських ЗВО та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. У вступному слові ректор СумДУ Анатолій Васильєв зазначив, що подібні зустрічі є надзвичайно корисними, адже сьогодні доброчесність та якість освіти – поняття тотожні. «Такі зустрічі додають всім нам нові можливості, нові технології, вказують на недоліки та шляхи їх усунення», – зауважив ректор.

У межах семінару професор Варшавського університету, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Фініков та керівник групи сприяння академічній доброчесності СумДУ Артем Артюхов представили проєкт масового відкритого онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії та успішні історії» на платформі електронного навчання  СумДУ «Екзаменаріум» та першу версію сайту «Академісна доброчесність», створену в домені СумДУ.

Директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ Юрій Зубань поділився досвідом університету у створенні елементів доповненої реальності як інструменту популяризації академічної доброчесності в освітній діяльності закладу вищої освіти. Директорка бібліотеки СумДУ Тетяна Маринич представила основні заходи бібліотечно-інформаційного центру у становленні академічної культури студентів і також довідник з академічної доброчесності для студентів.

 «Університетська система дотримання академічної доброчесності – один з невід’ємних елементів системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти. Академічна доброчесність – це те, що стосується кожного учасника освітнього процесу не опосередковано, а напряму вже тут і зараз. Ми не зможемо дотримуватись високих стандартів якості освіти і принципів академічної доброчесності. Якщо самі не станемо прикладом для інших», - зазначив Артем Артюхов.


 

 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua