05 серпня 2019
875

Студенти-спортсмени Медичного інституту СумДУ Кирило Самотуг, Артем Хомула, Анастасія Антіпіна та Андрій Торошанко (випускник Київського коледжу зв’язку, який успішно склав вступні випробування до магістратури СумДУ) у складі збірної України переможно взяли участь у престижних студентських змаганнях - First European Universities Combat Games, що з 30 липня по 3 серпня проходили у хорватському Загребі.

Так у вазі до 73 кг Артем Хомула здобув золоту нагороду, здолавши на шляху до фіналу спортсменів з України, Швейцарії, Польщі та Франції. У фінальній сутичці йому протистояв досвідчений дзюдоїст із Франції Александр Рубіано, якого Артем впевнено переміг.

Кирило Самотуг виборов срібну медаль у вазі до 60 кг. Йому програли спортсмени з Сербії та Великобританії.

У ваговій категорії до 63 кг Анастасія Антіпіна, подолавши суперниць з Нідерландів, Іспанії та Португалії отримала бронзову нагороду.

Завершальним етапом успіху наших спортсменів став виступ магістранта Андрія Торошанко в карате (вагова категорія до 84 кг), який у командних змаганнях отримав золоту нагороду, а в особистій першості – бронзову.

Вітаємо наших переможців!

Всього у змаганнях взяли участь 1300 учасників, які представляли 404 університети з 36-ти європейських країн.