Дата публікації:
06 вересня 2019
Кількість переглядів:
237
Поділитися:

5 вересня волонтери Сумського державного університету стали учасниками всеукраїнської акції #letshelpbabusya – «Давай допоможемо бабусі». Акція відбулася в кількох сумських супермаркетах. Волонтери оплачували покупки пенсіонерів на суму 200 гривень та допомагали донести закупки до дому чи до зупинки. Ініціатор акції – Міжнародний благодійний фонд «Let’s help». Мета акції – привернути увагу суспільства до низької платоспроможності пенсіонерів. Організувати акцію у Сумах допомогла громадська організація «Клуб «Шанс».

Учасниця акції Дарина Масалітіна говорить, що пенсіонери ніяковіли та щиро дякували за допомогу: «Дідусі та бабусі спілкувалися з нами, розповідали  про своє життя, проблеми, зокрема, і про нестачу фінансів. Дехто з них плакав, а ті, що скромно відмовлялися від допомоги, запевняли, що є люди, яким допомога потрібна більше».

Волонтер Марина Медведєва зауважила, що багато пенсіонерів з подивом запитували, що їм необхідно буде зробити навзаєм. На що учасники акції відповідали: «Бути щасливими ще багато-багато років!».


Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua