11 вересня 2019
Кількість переглядів:
871
Поділитися:

Екіпаж вихованців авіамодельного гуртка Сумського державного університету Дмитро Лобода (студент Медичного інституту) та Микола Забара (учень Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18) вибороли місця у складі Національної збірної з авіамодельного спорту. Досягнення стало можливим завдяки здобуткам авіамоделістів протягом 2019 року – хлопці вибороли першість у загальному заліку міжнародних французьких змагань «Grand Prix of France», посіли третє місце на Кубку Болгарії та друге – на етапі Кубку світу в Харкові. Останнім вирішальним досягненням авіамоделістів стала перемога на літньому чемпіонаті Європи з кордових авіамоделей у класі F2C в Пазарджику (Болгарія). Під час цих змагань екіпаж виконав норматив майстра спорту. Підготували команду члени авіамодельного гуртка СумДУ Ілля Родін (керівник гуртка) та Ігор Осадчий (завідуючий лабораторіями факультету технічних систем та енергоефективних технологій).