Дата публікації:
13 вересня 2019
Кількість переглядів:
863
Поділитися:

На початку вересня у м. Криниця-Здруй (Республіка Польща) відбувся ХХIХ Економічний форум - найбільший у Центральній та Східній Європі. У межах співпраці між Сумським державним університетом та Інститутом східноєвропейських досліджень (м. Варшава), який є одним з організаторів Економічного форуму, десять студентів СумДУ взяли участь у роботі форуму в якості волонтерів. Цьогоріч  Економічний форум традиційно зібрав понад 4500 учасників – науковців, представників громадських організацій, влади і бізнесу з країн Європи, Азії, Сполучених Штатів Америки та Середнього Сходу.

Протягом трьох робочих днів учасники форуму взяли участь у більш ніж 200 тематичних засіданнях, відвідали панельні дискусії, лекції, воркшопи; зміцнили свої знання англійської мови й навчилися працювати в команді. Зокрема, на форумі обговорювали бізнес та економіку, енергетику, розвиток інновацій, європейську інтеграцію, міжнародну та соціальну політику, безпеку, інвестиції, суспільство й освіту та ін. Крім того, студенти СумДУ долучилися до організації Бігового Фестивалю Економічного Форуму – міжнародного спортивного заходу. Його мета – промоція людей, які завдяки своїй цілеспрямованості та праці стають взірцем для інших.

Нагадаємо, долучитися до форуму студентів СумДУ запросив координатор Інституту східноєвропейських досліджень, повноважний та надзвичайний Посол Республіки Польща в Україні (2005-2010) Яцек Ключковський. У березні він вручив десятьом студентам СумДУ стипендії Фонду Інституту.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua