Дата публікації:
30 вересня 2019
Кількість переглядів:
1062
Поділитися:

Сумський державний університет розпочав реалізацію угоди про співпрацю з Університетом Бінгем (Нігерія), яка передбачає обмін студентами, аспірантами та викладачами. У межах підписаної угоди представники СумДУ вперше прибули до Університету Бінгем для викладання та стажування на факультеті економіки протягом трьох місяців. До складу делегації викладачів від СумДУ увійшли представники навчально-наукового інституту  фінансів, економіки та менеджменту Імені Олега Балацького - Олена Шкарупа та Іван Шкарупа, від навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» - Федір Журавка та Сергій Миненко. Реалізація угоди стала можливою завдяки спільним зусиллям заступниці директора ННІ ФЕМ з координації співпраці з закордонними інституціями та по роботі з іноземними студентами Тетяни Майбороди та координатора відділу розвитку Університету Бінгем Дабурі Місал.

Протягом першого тижня відбулися зустрічі з ректором університету, професором Вілліамом  Барнабасом Кьюріксом, проректорами та деканом факультету Дж. Аєдогбоном, а також іншими викладачами. У ході зустрічі говорили про особливості викладання та оцінювання студентів в Університеті Бінгем, напрями та види співпраці під час перебування викладачів в університеті Нігерії.

Зі свого боку СумДУ готується прийняти двох викладачів Університету Бінгем у межах угоди про співпрацю для викладання у ННІ БТ УАБС та на факультеті електроніки та інформаційних технологій. Зазначимо, що це перший досвід такої співпраці між вищими навчальними закладами України та Нігерії. СумДУ планує й надалі розвивати проєкти співробітництва з африканськими країнами та поширювати свою присутність на освітньому ринку Африки.


Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua