Дата публікації:
03 жовтня 2019
Кількість переглядів:
170
Поділитися:

30 вересня студенти спеціалізації «Переклад» та викладачі кафедри германської філології Сумського державного університету відсвяткували Міжнародний день перекладача. У своєму вітальному слові завідувачка кафедри, професорка Ірина Кобякова поділилася одним із найвагоміших досягнень кафедри цього року – відкриттям аспірантури. До привітань також долучилися викладачі кафедри й колишні випускники – перекладач з 15-річним стажем Галина Чередниченко та викладач, аспірант кафедри германської філології Анна Решітько.  Вони пригадали студентські роки й поділилися набутим досвідом. Далі студенти груп ПР-91 та ПР-92 продекламували переклади віршів  з різних мов та співали пісні.

Також на святі були присутні експерти ради роботодавців за спеціальністю «Переклад».  Директорка ТОВ «АГНКС-Сервіс» Наталія Малюк оцінила  глибокі знання та творчий підхід майбутніх перекладачів. ТОВ «АГНКС-Сервіс» займається постачанням та встановленням газового обладнання в країнах СНД та має потребу в кваліфікованих перекладачах для перекладу інструкцій та ведення переписки з американськими партнерами з приводу закупівлі запчастин. Наталія Малюк привітала всіх присутніх зі святом, висловила глибоке захоплення від рівня підготовки студентів-перекладачів та науково-методичного потенціалу кафедри й виявила намір подальшої плідної співпраці.

Завершилась офіційна частина святкування новою традицією кафедри  - покладанням квітів до скульптури «Пам’ятний знак загиблому студенту-воїну». Квіти вирішили висаджувати поряд зі скульптурою як символ вічної вдячності воїнам-студентам.

 

 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua