Дата публікації:
03 жовтня 2019
Кількість переглядів:
119
Поділитися:

27-29 вересня в Дніпрі пройшов ІІІ (завершальний) етап Кубку України з судномодельного спорту на відкритій воді «Екомастер». У змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Києва, Харкова, Дніпра, Полтави, Кременчука, Калуша, Миколаєва, Сумської області, а також спортсмени з Румунії, Італії, Німеччини та багаторазовий чемпіон світу – бельгієць Бард Ван Гейн. Сумська команда, у складі представників Сумського державного університету та представників Глухівського міського центру позашкільної освіти, посіла друге командне місце на цьому етапі.

Третє місце в категорії MINI team посіла студентка факультету електроніки та інформаційних технологій Євгенія Руденко. Також третім в категорії HYDRO 1 став Павло Руденко. Його вихованець Микита Терещенко був другим у юніорській категорії моделей MINI HYDRO та третім у категорії MINI MONO. Ще один вихованець - Олексій Дудник здобув бронзову нагороду в юніорській категорії MINI HYDRO.

Представник ГМЦПО Кирил Туман виборов два золота у юнацьких категоріях MINI MONO та HYDRO 1, а також був третім в юніорських командних змаганнях MINI team. Також третім в команді став представник ГМЦПО Олексій Чечель. Він також здобув бронзу у змаганнях моделей MINI expert.

Це були останні змагання на відкритій воді у цьому році, проте не останні загалом. 28 та 29 грудня планується проведення, вже традиційного, Кубку СумДУ-2019 на закритій воді.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua