Дата публікації:
09 жовтня 2019
Кількість переглядів:
261
Поділитися:

4 жовтня  в Сумському державному університеті відбувся святковий концерт з нагоди подвійного свята – Дня працівників освіти та Дня університету. Оригінальним початком заходу стало відео від студентського самоврядування, під час якого студенти привітали з професійним святом своїх наставників. Після чого, слідуючи новій традиції, студенти поклали квіти до «Пам’ятного знаку загиблому студенту-воїну», який було відкрито цього року.

 Усіх присутніх у залі привітав ректор СумДУ Анатолій Васильєв: «Свій день народження та свято працівників освіти Сумський державний університет зустрічає на підйомі успішності. У вересні, разом з п’ятьма іншими університетами України, ми вперше увійшли до топової групи одного із найбільш значущих рейтингів світу Times Higher Education, тим самим остаточно закріпившись у групі лідерів вищої освіти в Україні. У рейтингу QS World University Rankings ми піднялися на позицію 701-750. Рейтинг Webometrics визначив СумДУ на першому місці серед університетів України. Цей перелік можна довго продовжувати. Вкотре радують успіхи наших студентів – вони на першому місці за показниками Всеукраїнських студентських наукових робіт, у них високі результати в олімпіадах. На лідируючих позиціях спортивні досягнення – у вересні ми отримали кубок за перше місце Всеукраїнської зимової Універсіади-2019 серед усіх вищих навчальних закладів України, у тому числі і серед суто спортивних.  Перше місце маємо й за літню Універсіаду, де наш університет виборов перше місце в групі, так званих «великих» університетів, у яких навчається більше 10 000 студентів. Усі ці та багато інших досягнень – заслуга всього колективу Сумського державного університету. Тому нам дійсно є з чим вітати один одного», - відзначив ректор.

Подарунком до подвійного свята став концерт, організований культурно-мистецьким центром. У концертній програмі було поєднано кращі номери вокальних та хореографічних колективів Сумського державного університету.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua