Дата публікації:
28 жовтня 2019
Кількість переглядів:
868
Поділитися:

26 жовтня в Сумському державному університеті пройшов День відкритих дверей. Абітурієнтів та їхніх батьків зустрічали в головному кампусі університету та в стінах Медичного інституту. Перший проректор СумДУ Василь Карпуша представив учасникам проєкт Умов прийому -2020 до закладів вищої освіти України. Факультети та інститути були презентовані представниками студентського самоврядування СумДУ. Студенти в цікавій та доступній формі розповідали про студентське життя та навчання в університеті, можливості для саморозвитку, академічну мобільність тощо.

Для школярів провели пізнавальну екскурсію бібліотекою, де представили унікальне факсимільне видання Пересопницького Єванегеліє. Захоплення молоді викликали спеціально облаштовані в бібліотечному корпусі тематичні фотозони. Школярів пригощали смаколиками від кондитерів комплексу громадського харчування СумДУ, творчі виступи представили студенти – вихованці культурно-мистецького центру університету.

Школярі взяли участь в онлайн-вікторині щодо студентського життя, переможець якої отримав набір брендових подарунків від СумДУ. Кожен з учасників заходу мав змогу поспілкуватись з деканами та директорами структурних підрозділів СумДУ й отримати відповіді на запитання.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua