Дата публікації:
11 листопада 2019
Кількість переглядів:
1843
Поділитися:

9-10 листопада вихованці театру танцю «Феєрія» взяли участь у чемпіонаті України з сучасного та класичного танцю Ukrainian qualifier on Dance World Cup final, який проходив у Києві, на сцені Центру культури і мистецтв Національного Авіаційного Університету.

За рішенням суддів зі світовим ім'ям з Англії, Німеччини, Італії, Білорусі та України, наші танцюристи, змагаючись в номінації «National and Folklore», здобули І місце з композицією «Український жартівливий», під керівництвом  Світлани Бондаренко та Дениса Курсенка.

У складі колективу виступали студенти медичного інституту, навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. Олега Балацького, факультету електроніки та інформаційних технологій, факультету технічних систем та енергоефективних технологій та факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

Також театр танцю «Феєрія» увійшов до складу національної збірної України для участі у фіналі Dance World Cup та Dance World Challenge. Це найпотужніший танцювальний чемпіонат світу Dance World Cup, який відбуватиметься з 26 червня – по 4 липня наступного  року в Римі.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua