×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
12 листопада 2019
Кількість переглядів:
2270
Поділитися:

У період з 4 по 8 листопада співробітники Сумського державного університету долучились до заходів міжнародного інформаційного тижня програми ЄС Еразмус+ у м.Київ, організованого Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури Європейської Комісії.

Насичена програма інформаційного тижня була присвячена розгляду всіх напрямів програми ЄС Еразмус+, а саме проєктам міжнародної кредитної мобільності (напрям КА1), проєктам з розвитку потенціалу вищої освіти (напрям  КА2), напрямам молоді та спорту, проєктам ім. Жан Моне.

Під час заходів учасники мали змогу ознайомитись з можливостями і перспективами програми Еразмус+, обмінятися кращими практиками щодо підготовки успішних заявок та реалізації проєктів, прослухати презентації та взяти участь у тренінгах від іноземних експертів, представників НЕО в Україні, Національних агентств Еразмус+ Австрії, Литви, Німеччини, Польщі та ін.

У рамках міжнародного інформаційного тижня програми ЄС Еразмус+ відбулось нагородження лідерів серед українських ЗВО за різними напрямами Програми. Сумський державний університет було відзначено у двох номінаціях: TОП-3 університетів України в категорії проєктів «Розвиток потенціалу вищої освіти», та TОП-3 університетів України в категорії проєктів «Реалізація програми ім. Жан Моне». Критеріями відбору стала кількість реалізованих проєктів, якість їх виконання та сталість результатів.

За словами Еразмус+ координатора СумДУ, начальника відділу міжнародних зв’язків Костянтина Кириченка, програма Європейського Союзу Еразмус+ є найбільш потужним інструментом підтримки міжнародного співробітництва закладів вищої освіти. СумДУ при цьому є активним та надійним партнером програми, який щороку виконує значну кількість проєктів, спрямованих на покращення якості університетських послуг, а також мобільність студентів і співробітників.

Під час заходу було оголошено нові конкурси за всіма напрямами програми Еразмус+ на 2020 рік:

  • конкурс за напрямом міжнародної кредитної мобільності, дедлайн – 5.02.2020;
  • проєкти спільних магістерських програм Еразмус Мундус, дедлайн – 13.02.2020;
  • розвиток потенціалу вищої освіти, дедлайн – 5.02.2020;
  • програма ім. Жан Моне, дедлайн – 02.2020.

За детальною інформацією щодо програми Еразмус+ просимо звертатись до відділу міжнародних зв’язків, корпус БІЦ, каб. 309.

Бажаємо усім структурним підрозділам СумДУ успішних міжнародних проєктів!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]