Дата публікації:
21 листопада 2019
Кількість переглядів:
1041
Поділитися:

19 листопада в студентському клубі «Спортлайн» відбулась церемонія нагородження номінантів щорічної премії «Кращий студент СумДУ». У залі зібрались студенти, які мають здобутки в науці, навчанні, спорті, мистецтві, громадській та профспілковій діяльності.

Перемогу в номінації «Кращий студент в науковій діяльності» цього року виборола представниця Медичного інституту Ірина Любчак. Вона буде представляти наш університет на міському конкурсі «Студент року-2019».

Відзнаку «Кращий студент в навчальній діяльності» здобули дві студентки: Білоус Юлія – навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького та Невмержицька Юлія – навчально-науковий інститут права.

Перемогу в номінації «Кращий студент-волонтер» отримав студент ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Воробйов Іван. Він також представлятиме СумДУ на міському конкурсі «Студент року-2019». Подякою ректора СумДУ за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерської діяльності нагороджено студентку факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Кравченко Інну.

У номінації «Робота у гуртожитку» переміг студент медичного інституту Важинський Ян. А кращим студентом-іноземцем за підсумками цього року став теж студент-медик - Інавунва Франклін.

Грамотою за перемогу в номінації «Кращий студент-спортсмен» нагороджено студентку МІ Чистякову Наталію, яка братиме участь у міському конкурсі «Студент року-2019». Подякою ректора за високі спортивні результати відзначено студентку факультету ІФСК  Улько Катерину.

Кращим профспілковим діячем цього року визнано студентку ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Зайчик Катерину. Перемогу в номінації «Кращий студент-підприємець» виборов студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій Лазаренко Андрій, а подяку ректора за активну підприємницьку діяльність отримав студент факультету електроніки та інформаційних технологій Левковський Олександр.

«Кращим студентом-медійником» визнано студентку факультету ІФСК Хачатар’ян Каріну, яка у складі команди СумДУ братиме участь у конкурсі «Студент року-2019». У номінації «Культурно-мистецька діяльність» перемогла теж  студентка факультету ІФСК Немеш Валентина, а в міському конкурсі «Кращий студент» наш університет будуть представляти: Олександр Корчменко як кращий танцівник, Олександра Бублій як краща вокалістка та Тетяна Шевцова як краща актриса.

Перемогу в номінації «Кращий студент – громадський діяч» і можливість представити університет на міському рівні на конкурсі  «Студент року-2019» виборов Ковалевський Микита – ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького. Подяками ректора за активну громадську діяльність нагороджені: Костюк Олександр – факультет ЕлІТ, Стрельченко Єлизавета– факультет ІФСК, Соловей Інна – навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС».

Під час заходу проректор з науково-педагогічної роботи та організації позанавчальної діяльності Олена Король вручила студентам грамоти Департаменту молоді і спорту обласної державної адміністрації за високі досягнення в навчанні, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування. Грамотами управління нагороджені: Тарасенко Євгенія – факультет Технічних систем та енергоефективних технологій; Балаценко Кирило – факультет Електроніки та інформаційних технологій; Кисіль Анастасія – навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького; Харченко Анастасія – навчально-науковий інститут права; Дудко Юлія - Медичний інститут; Зеніков Даніїл –навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС»; Данілова Дар’я - факультет іноземної філології та соціальних комунікацій.

За багаторічну плідну працю і вагомий особистий внесок у справу виховання студентської молоді грамотами ректора СумДУ були відзначені: заступник директора з виховної роботи та по роботі в гуртожитках навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Ярова Алла; заступник директора з виховної роботи та по роботі в гуртожитках навчально-наукового інституту права – Янішевська Катерина; перший заступник директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького – Смоленніков Денис.

Переможці отримали приємні сюрпризи від спонсорів –  інтернет-магазину електроніки та комп’ютерної техніки «Компсервіс», кав’ярні «Еспресо Рум» та суші-бару «Суші Авеню». 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua