Дата публікації:
26 листопада 2019
Кількість переглядів:
1041
Поділитися:

21-24 листопада у м. Запоріжжя відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Дивосвіт», в якому взяли участь більше тисячі учасників із Запорізької, Харківської, Київської, Сумської, Черкаської областей.

Сумський державний університет на фестивалі представили учасниці вокальної студії, які виступали в номінації «Естрадний вокал» у категоріях «Ансамблі», «Малі форми» та «Соло». За оцінками журі наші студентки отримали найкращі результати, що підтверджуються Дипломами І ступеню за всі представлені номери.

У складі вокальних колективів СумДУ виступали: Бойко Лілія, Бартош Еліза (факультет технічних систем та енергоефективних технологій), Артеменко Марія, Бублій Олександра, Тімченко Аліна (факультет електроніки та інформаційних технологій), Антоненко Валерія (навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького), Немеш Валентина (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій) та Солодуха Марія (навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС»). Вітаємо переможниць і бажаємо їм нових творчих злетів!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua