Дата публікації:
29 листопада 2019
Кількість переглядів:
383
Поділитися:

28 листопада у Конгрес-центрі СумДУ відзначили кращих студентів області за підсумками конкурсу «Студент року-2019». Організували захід: управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради, Сумський міський центр дозвілля молоді Сумської міської ради.

За рішенням експертів кращим студентом-науковцем області стала Любчак Ірина (Медичний інститут СумДУ), кращим студентом–медійником — Хачатар’ян Каріна (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ), кращим студентом-громадським діячем – Ковалевський Микита (навчально-науковийінститут фінансів, економіки та менеджменту СумДУ). Також визначили кращого студента-волонтера  - Кравченко Інну (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ) та кращого студента-вокаліста – Бублій Олександру (факультет електроніки та інформаційних технологій СумДУ).

За активну громадську позицію, участь у реалізації молодіжної політики в області та з нагоди Дня студента Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації відзначено студентського ректора СумДУ – Лор Анастасію. 

Віаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua