Дата публікації:
16 грудня 2019
Кількість переглядів:
310
Поділитися:

Відбулась звітно-виборна конференція профспілки працівників освіти і науки університету. Розпочалась вона з нагородження державними та профспілковими відзнаками. Зокрема, Ігоря Ковальова, завідувача кафедри прикладної гідроаеромеханіки, який 50 років свого життя віддав праці в університеті, з них понад 30 років на посаді ректора, нагороджено медаллю «За працю і звитягу».

Почесну нагороду ветерану викладацької ниви вручив ректор СумДУ Анатолій Васильєв. Він відзначив величезний внесок Ігоря Олександровича в розвиток університету та підготовку високопрофесійних фахівців.

Валентина Боровик у своєму звіті за 5 років діяльності поінформувала делегатів та учасників конференції про розвиток соціальної сфери в СумДУ, систему стимулювання праці, зокрема, забезпечення працівників преміями, надбавками, матеріальною допомогою, компенсацією на оздоровлення і відпочинок.

Профспілковий лідер також повідомила, що за підтримки профкому в університеті проводиться ціла низка культурно-масових і спортивних заходів, екскурсійні поїздки тощо. Усі ці соціальні маркери мотивують працівників на результативну роботу, реалізацію потенціалу в науково-педагогічній діяльності.

Делегати конференції проголосували за новий склад профкому, переобравши головою Валентину Боровик.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua