Дата публікації:
24 грудня 2019
Кількість переглядів:
706
Поділитися:

Його презентація відбулась 23 грудня у Конгрес-центрі СумДУ. У заході взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, соціальні партнери, меценати, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, видатні тренери і спортсмени.

За словами проректора СумДУ з науково-педагогічної роботи Олександра Бріжатого, в університеті велика увага приділяється організації змістовного дозвілля студентів, створенню умов для занять фізкультурою і спортом.

Серед завдань новоствореного Центру спортивних єдиноборств – розвиток видів спорту, включених до студентських змагань різних рівнів, залучення студентської молоді до занять дзюдо, рукопашним боєм, військовим багатоборством, карате, тхеквондо, кікбоксингом, боксом, вільною та греко-римською боротьбою, самбо, армрестлінгом, а також сприяння розвитку співпраці зі спортивними закладами міста і області.

До відома. В університеті успішно розвиваються 40 видів спорту. Уже три роки поспіль збірна команда СумДУ ставала абсолютним чемпіоном Літньої Універсіади серед найбільших за контингентом студентів університетів України. СумДУ – чемпіон загальнокомандної першості Всеукраїнської зимової Універсіади–2019.

Цього року 225 студентів і магістрантів вибороли титули чемпіонів і призерів на чемпіонатах Кубків світу і Європи, міжнародних студентських спортивних іграх, всеукраїнських студентських змаганнях та професійних спортивних лігах.

Знакові переможні традиції СумДУ підтримують наші студенти в єдиноборствах на міжнародних змаганнях. Бронзову медаль з боксу здобув на Олімпійських іграх 2012 року у Лондоні Тарас Шелестюк, на Європейських іграх з єдиноборств серед студентів у 2019 році по дзюдо золоту медаль виборов Артем Хомула, а Кирило Самогут – срібну.

Майже 300 студентів-спортсменів, які займаються дзюдо, карате, самбо, вільною боротьбою та іншими видами спорту, змагаються у складі студентських та національних збірних команд України.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua