Дата публікації:
27 грудня 2019
Кількість переглядів:
360
Поділитися:

 

Шановні студенти і працівники Сумського державного університету!

 

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був для університету багатим на яскраві події, нові визнання наших здобутків на міжнародному рівні, розширення партнерських стосунків, суттєві досягнення наших науковців, навчальні, творчі та спортивні перемоги студентського активу.

Сумський державний університет цілеспрямовано працює над подальшою реалізацією інноваційних наукових проєктів, впровадженням передових освітніх практик.

Наші досягнення – результат злагодженої співпраці усієї університетської спільноти. Я висловлюю щиру подяку усім, хто докладає активних зусиль до розвитку університету, творить його особливу атмосферу. У новому році нас чекають нові перспективи змін і звершень, які, я вірю, ми неодмінно разом здійснимо.

Нехай 2020 рік буде для кожного з вас щедрим на особисті життєві успіхи, професійні досягнення, на добро та радість. Хай сяйво Різдвяної зорі зігріває і наповнює серця любов’ю, надією та вірою! Зичу усім злагоди і добробуту, позитивного заряду, щирих друзів, поваги, любові від рідних та близьких людей!

 

З повагою 

ректор Сумського
державного університету
Анатолій Васильєв

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua