Дата публікації:
08 січня 2020
Кількість переглядів:
899
Поділитися:

Традиційна звітна кампанія покликана проаналізувати виконання завдань за минулий рік, виділити найсуттєвіші досягнення, окреслити напрямки, що потребують підвищеної концентрації зусиль, спланувати подальшу роботу, визначити пріоритети на 2020 рік за кожним напрямком діяльності. У нарадах беруть участь ректор Анатолій Васильєв, проректори, керівники структурних підрозділів СумДУ.

Такі наради сприяють ретельному плануванню діяльності задля утримання високої планки успішного ВНЗ, про що свідчать позитивні відгуки про інноваційність та постійний розвиток університету. Зокрема, у грудні минулого року на прес-конференції в УНІАН регіональна директорка рейтингового агентства QS Зоя Зайцева висловила захоплення досвідом використання віртуальної реальності в Сумському державному університеті. «Неймовірні технології з безліччю фантастичних застосувань у технічних, класичних, мистецьких, медичних та будь-яких інших освітніх закладах» - відзначила вона.

Високу оцінку на Форумі вищої освіти у Києві інноваційним технологіям, технічному супроводу освітньої діяльності університету дав заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний: «…це той кейс, де при наявності вмотивованого викладача і вмотивованого студента все просто злітає, як ракета. Ще раз наголошую, що це все – Україна, і далеко не столиця».

Звіти посадових осіб за всіма напрямками діяльності, а також збори колективів інститутів і факультетів проходитимуть в СумДУ до 23 січня. Завершить звітування загальноуніверситетська підсумкова конференція, що відбудеться 28 січня.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua