Дата публікації:
04 лютого 2020
Кількість переглядів:
2943
Поділитися:

1 лютого в новому корпусі Сумського державного університету урочисто відкрили навчальний центр за сприяння ТОВ «БРОКОДЕРС». Центр оснащений сучасним комп‘ютерним та мультимедійним обладнанням, його завдання – проводити підготовку і перепідготовку студентів та фахівців за спільно створеними сертифікаційними програмами, сприяти розвитку освіти, наукових досліджень і прикладних робіт у сфері розробки веб та стаціонарних додатків.

Символічну стрічку з нагоди відкриття перерізали перший проректор СумДУ Василь Карпуша та співзасновники компанії Родіон Сальник і Андрій Конопленко. Вони підписали угоду про співпрацю, яка передбачає професійне консультування та самовизначення студентів у центрі, врахування рекомендацій фахівців компанії «Брокодерс» щодо структури та контенту в навчальних програмах з дисциплін «Реінжинірінг та верифікація програмного забезпечення», «Проєктування веборієнтованих інформаційних систем», «Операційні системи та системне програмування», «Бази даних та інформаційні системи», «Програмування» та інших ІТ-дисциплін.

Вітаючи партнерів, Василь Карпуша відзначив: «Особливо приємно, коли випускники університету створюють компанії та приходять у рідні стіни з пропозиціями про співпрацю. У факультету електроніки та інформаційних технологій це вже шостий навчальний центр, створений спільно з ІТ-компаніями, і це чудова можливість для якісної підготовки та працевлаштування студентів».

Як відзначила заступник студдекана факультету ЕлІТ Анастасія Борисенко, студенти цінують унікальні можливості, які створює університет, щоби безкоштовно проходити навчання в сучасних ІТ-центрах від провідних компаній. Новий навчальний простір «Брокодерс» вона назвала зручним і таким, що надихає.

Довідково. «Брокодерс» займаються розробкою веб та мобільних додатків. Компанію було засновано у 2014 році. На сьогодні «Брокодерс» має 2 офіси в Сумах i налічує близько 70 працівників: девелоперів, менеджерів, QA, відділ продажу та маркетингу. Переважна більшість проєктів - це стартапи, які домагають вирішувати проблеми бізнесу в сферах Fintech, Agrotech, Event management тощо. Їхні клієнти - з найрізноманітніших куточків планети: від Америки до Австралії.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua