Дата публікації:
11 лютого 2020
Кількість переглядів:
3670
Поділитися:

11 лютого Сумський державний університет відвідала Міністр освіти і науки України Ганна Новосад. Вона детально ознайомилась з діяльністю вишу щодо забезпечення сталого розвитку із дотриманням пріоритету якості, оглянула навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab», ознайомилась із можливостями створення навчальних матеріалів з використанням віртуального фону у відеостудії СумДУ та оновленою онлайн-студією, що сприяє якісному дистанційному навчанню студентів.

Ректор СумДУ Анатолій Васильєв відзначив, що в університеті активно застосовуються сучасні технології в навчальному процесі. Зокрема, після дворічної апробації почали масштабно впроваджуватись технології змішаного навчання, за якими від 30 до 70 % обсягів навчальної роботи реалізується із застосуванням ІТ-технологій та в режимі онлайн-спілкування між викладачем і студентом. Наприклад, на платформі МІХ, що є власною розробкою СумДУ, зареєстровано понад 360 дисциплін, 430 викладачів та понад 8000 здобувачів освіти.

Також під час перебування в СумДУ Ганна Новосад ознайомилась із досвідом створення й роботи кімнати для дітей студентів та співробітників «Студентський лелека».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua