Дата публікації:
31 січня 2012
Кількість переглядів:
720
Поділитися:

Пішов з життя Володимир Іванович Кривопишин… Несподівано, передчасно, на 53-му році життя.  Ця звістка засмутила багатьох людей не тільки в Сумському державному університеті, де його по-справжньому цінували, поважали й любили всі без винятку. І за веселу та кмітливу  вдачу, і за порядність та чесність у стосунках з колегами та студентами, і за талант  режисера, постановника та ведучого численних університетських, міських та обласних турнірів, концертів та шоу-програм, які завжди несли людям радість і дарували гарний настрій.  Не випадково іменем Кривопишина названий Кубок КВН, на розіграш якого щорік приїжджали команди з різних куточків не лише Сумщини.  Цілком справедливо його нагороджено Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня.

За свої тридцять університетських років побував він і студентом, і аспірантом, і науковим працівником, і керівником школи-студії КВН «Егоцентрик», і фахівцем Студентського клубу,  де щиро ділився своїм багатим досвідом зі студентами не одного покоління, готував сценарії масових розважально-виховних заходів. Таким і запам’ятають його університетівці – дотепним на слово, завжди з доброю усмішкою, сумлінним у будь-яких діях та справах.

Ректорат, профспілкова організація і колектив Сумського державного університету глибоко сумують із приводу передчасної смерті Володимира Івановича Кривопишина і висловлюють співчуття його родині, близьким та друзям.

Церемонія прощання із талановитим актором-виконавцем Сумщини відбудеться 2 лютого з 11:00 по 13:00 у Будинку культури Сумського НВО ім. М. В. Фрунзе.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua