Дата публікації:
23 березня 2020
Кількість переглядів:
2905
Поділитися:

У зв’язку з оголошенням всеукраїнського карантину освітній процес усіх форм навчання в університеті здійснюється дистанційними засобами. Про організацію навчання студентів-медиків в ефірі телеканалу СТС розповів директор Медичного інституту СумДУ Андрій Лобода.

Він зазначив, що система дистанційного навчання СумДУ в умовах карантину засвідчила свою дієвість. Викладачі і студенти мають корпоративні електронні кабінети, через які, завдяки мобільним та іншим пристроям, здійснюється спілкування учасників навчального процесу онлайн, надсилання завдань і їх перевірка тощо.

Андрій Лобода наголосив, що елементи дистанційного навчання використовувались в університеті і до карантину, активно впроваджувалась платформа змішаного навчання, тож перехід виключно на дистанційну форму забезпечить отримання студентами необхідного рівня знань і їх якість.  

«На час карантину вітчизняні та іноземні студенти-медики залишаються в гуртожитках, на місцях свого проживання, де є доступ до Інтернету. Їм надіслано пам’ятки з рекомендаціями, як поводитися в умовах пандемії», - зауважив Андрій Лобода.

За його словами, у разі необхідності студенти-медики готові будуть надати допомогу медичним закладам міста в лікуванні хворих на коронавірусну інфекцію.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]