Дата публікації:
23 березня 2020
Кількість переглядів:
411
Поділитися:

23 березня засідання ректорату СумДУ пройшло в онлайнрежимі через запровадження карантину в закладі вищої освіти. Ректорати, а також інші наради, будуть проходити в СумДУ онлайн і надалі.

Ректор СумДУ Анатолій Васильєв озвучив ряд нормативних документів, за якими колектив університету працює на період запобіжних противірусних заходів. Зокрема, йшлося про забезпечення стабільного освітнього процесу для студентів усіх форм навчання, у тому числі й можливі захисти кваліфікаційних робіт, за дистанційними технологіями. Змін у графіку начального процесу не відбулося.

«Університет є високотехнологічним та має ряд платформ і ресурсів для здійснення дистанційного навчання за будь-якою спеціальністю, такі як MiX, “OCW СумДУ”, Екзаменаріум, конструктор навчальних матеріалів Lectur.ED тощо, - зауважив директор Організаційно-методичного центру технологій електронного навчання Юрій Зубань. Він відзначив, що викладачі СумДУ активно використовують ці та інші можливості для дистанційного навчання студентів. Для консультацій викладачів діють канали підтримки в соціальних мережах, а службами ІТ створено «гарячі лінії» для оперативного реагування на звернення співробітників.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua