Дата публікації:
22 квітня 2020
Кількість переглядів:
3770
Поділитися:

Сумський державний університет другий рік поспіль зайняв першу сходинку серед українських ЗВО у рейтингу University Impact від Times Higher Education. У загальному заліку університет посідає позицію 201-300 серед більш ніж 750 вишів світу.

Рейтинг оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. Кількість учасників від України цього року зросла з 6 до 11 закладів вищої освіти.

Університет оцінювався, насамперед, щодо внеску в досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН на період розвитку людства до 2030 року. Експертами THE, зокрема, оцінювалися результативність діючих проєктів, які виконує університет у галузі популяризації та покращення охорони здоров’я, планування та підтримки сім’ї, фізичної культури та спорту, забезпечення комфорнтих умов праці, рівності та недискримінації, інклюзивності, розвитку та впровадження «зелених» технологій, участі у місцевому, регіональному та державному урядуванні тощо.

Філ Бейті, головний редактор THE: «Позиції Вашого університету в цьому рейтингу підкреслюють, що університет не тільки підтримує цілі сталого розвитку через навчання, дослідження та траснфер знань, але й достатньо доказово впроваджувує їх у життя».

Нагадаємо, що головний рейтинг Times Higher Education минулого року визначив СумДУ в топовій групі кращих дослідницьких університетів світу, а також додатково на позиції 801+ в галузі інженерії та технологій.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]