Дата публікації:
27 квітня 2020
Кількість переглядів:
2420
Поділитися:

Науково-консультаційний центр правових досліджень Навчально-наукового інституту права на час карантину продовжує надавати підприємствам, організаціям, а також фізичним особам юридичні послуги, здійснюючи комунікацію з клієнтами в дистанційному режимі.

«Основна діяльність центру зосереджена на представленні та захисті прав і інтересів юридичних та фізичних осіб. Нашими клієнтами з різних питань та проблемних ситуацій є організації, що працюють на українському та зарубіжному ринках у фінансовому, виробничому секторах, а також торгівлі, будівництві тощо», - повідомив директор науково-консультаційного центру правових досліджень Ігор Каріх.

З початку карантину безпосередньо фахівці центру, а також спільно з викладачами кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства ННІ права СумДУ вже підготували та надали клієнтам 3 грунтовних науково-консультаційних висновки. Два з них – це правові обґрунтування та юридичні консультації при проведенні аудиторских перевірок, ще один – тлумачення окремих аспектів виконання договору будівельного підряду.

Якщо ви потребуєте науково-правової допомоги, звертайтеся до Науково-консультаційного центру правових досліджень ННІ права СумДУ – сучасної, професійної команди юристів, що допоможуть у вирішенні юридичних питань різної складності.

Детальна інформація про роботу центру – на сайті ННІ права.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua