Дата публікації:
29 квітня 2020
Кількість переглядів:
2631
Поділитися:

Долучитися до заходу мали можливість усі, хто бажає стати автором вільної енциклопедії. Учасники дізналися про освітню програму Вікіпедії, отримали знання та навички з написання та редагування статей, ознайомилися з особливостями та специфікою їх створення, отримали необхідний для цього методичний матеріал.

Провів вебінар Сергій Петров, вікіпедист, координатор проєктів ГО «Вікімедіа Україна» у Харківській області. Він нагадав, що Сумський державний університет увійшов в історію «Вікімедія Україна» як перший українських виш, з яким було підписано меморандум на реалізацію освітнього проєкту «Wikipedia Education Program».

«Освітня програма фонду всесвітньої вільної енциклопедії – це ініціатива, спрямована на залучення студентів до редагування Вікіпедії в рамках університетських курсів. Вона надає можливості студентам до участі у міжнародному проекті, дозволяє збільшити індекс цитування університету та його викладачів в Інтернет-мережі, розширити представництво університету в Вікіпедії, реалізувати просвітницьку функцію вишу – популяризацію науки», - зазначив Сергій Петров.

Учасники вебінару мали можливість виконати практичне завдання і в разі успішного завершення отримати відповідний сертифікат.

До відома. Українська Вікіпедія заснована 30.01.2004 року. Наразі вона налічує понад 1.010 млн статей, за їх кількістю займаючи 17 місце у світі. У створенні і редагуванні матеріалів української версії вільної енциклопедії беруть участь більше 3,5 тис. активних користувачів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua