Дата публікації:
19 травня 2020
Кількість переглядів:
481
Поділитися:

Визначено переможців X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед призерів – три студенти Сумського державного університету.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 622 від 13.05.2020, серед студентів закладів вищої освіти (університети й академії, негуманітарний профіль) дипломами І ступеня нагороджено студентів Медичного інституту Наталію Брич та Бориса Мєшкова. Диплом ІІІ ступеня отримав студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій Данило Ніколаєнко.

Підготували студентів-переможців до мовно-літературних змагань завідувач кафедри журналістики та філології, професор Олена Ткаченко, старший викладач кафедри журналістики та філології Наталія Прокопенко і доцент кафедри мовної підготовки іноземних громадян Людмила Кулішенко.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щороку він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.

Вітаємо студентів-переможців та їхніх наставників!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua