Дата публікації:
22 травня 2020
Кількість переглядів:
886
Поділитися:

Народний вокальний ансамбль «Сузір’я» Шосткинського інституту СумДУ став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Universe of arts». Ще три вокалістки СумДУ вибороли призові місця у Міжнародному конкурсі мистецтв «Чарівні фантазії».

Творчий гурт «Сузір’я», яким керує Ірина Соколова, переміг у номінації «Вокал». Журі фестивалю-конкурсу високо оцінило композицію «Обійми мене» у виконанні талановитого колективу та відзначило дівчат кубком і дипломом.

Цього року в різних номінаціях фестивалю взяли участь понад 350 конкурсантів з різних куточків України.

Студентка Медичного інституту СумДУ Діана Рябоколь і студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Юлія Бердник посіли І місця на конкурсі мистецтв «Чарівні фантазії». Студентка Медичного інституту Олександра Редька виборола на цьому конкурсі ІІІ місце. Усі троє виступали у номінації «Естрадний вокал» молодіжної вікової групи.

Дівчата змагались з представницями майже усіх областей України, а також з інших країн, таких як: Латвія, Литва, Естонія і Колумбія.

Вітаємо конкурсанток Сумського державного університету з яскравими вокальними перемогами, зичимо нових творчих звершень.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua