Дата публікації:
22 травня 2020
Кількість переглядів:
499
Поділитися:

21 травня викладачі кафедри журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій провели онлайн-зустріч із представниками британської громадської організації Мережа етичної журналістики (Ethical Journalism Network) Данікою Ілік та Ханною Сторм.

Мета зустрічі – налагодити співпрацю в межах грантового проєкту DESTIN при розробці освітніх онлайн-курсів із медіаграмотності для широкої громадськості.

Кафедра журналістики та філології координує робочий пакет грантової програми з розробки таких курсів і планує запустити пілотний курс на внутрішньоуніверситетській платформі СумДУ «Екзаменаріум». Після цього у вільному доступі для всіх інтернет-користувачів будуть викладені й курси, розроблені іншими дев’ятьма українськими університетами-партнерами проєкту DESTIN.

Освітні курси будуть безкоштовними й охоплюватимуть теми медіакритики, медіавиробництва й медіасистем. Передбачається поділ за рівнями складності, що дозволить доступно подати інформацію для дітей і дорослих. Після завершення курсу учасник зможе отримати сертифікат.

Сторони домовилися, що представники Мережі етичної журналістики нададуть допоміжні матеріали для розробки освітніх курсів. 


Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua