Дата публікації:
03 вересня 2020
Кількість переглядів:
979
Поділитися:

Захід відбувся 2 вересня біля скульптури «Пам’ятний знак загиблого студента-воїна», відкритого цього дня рік тому. Вшанування приурочене Дню міста та Дню визволення Сум від фашистських загарбників.

У заході, організованому Культурно-мистецьким центром СумДУ спільно з органами студентського самоврядування, взяли участь студентські директори та декани, активісти.

Присутні поіменно згадали студентів і випускників університету, які загинули за роки військових дій в зоні проведення АТО та ООС, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

На заході виступили студентська ректорка СумДУ Анастасія Лор та перший студентський проректор, експерт НАЗЯВО Микита Ковалевський.

«Важливо не лише пам’ятати про молодь, яка віддала свої життя за Україну, але й бути гідними їх героїзму – будувати ту країну, яку вони хотіли бачити», - зазначив Микита Ковалевський.

Довідково: Скульптуру «Пам’ятний знак загиблого студента-воїна» виготовлено з образу випускника СумДУ Романа Атаманюка, солдата 93 окремої механізованої бригади Збройних сил України, який загинув поблизу Донецького аеропорту біля с. Опитне в 2015 році. Створив пам’ятний знак Олексій Шевченко.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua