Дата публікації:
04 вересня 2020
Кількість переглядів:
319
Поділитися:

Сумський державний університет, незважаючи на карантин, цього року продовжує діяльність щодо зростання обсягів виконання наукових проєктів на замовлення бізнесу, підприємств і організацій, а також науково-дослідних робіт, які фінансуються за рахунок загального фонду державного бюджету.

Наразі науковці університету виконують понад 770 договорів (контрактів) на створення і передачу науково-технічної продукції. Кількість і обсяг фінансування  держбюджетних науково-дослідних робіт у 2020 році є найбільшим за історію існування університету: заклад отримав державну підтримку на виконання 58 проєктів, з яких 24 дослідження і  розробки молодих вчених.

Загалом СумДУ щорічно виконує більше 1000 замовлень для понад 450 підприємств і організацій різних форм власності. Майже третина науково-дослідних робіт виконується для іноземних замовників з 25 країн світу, зокрема,  США, Китаю, Німеччини, Великобританії, Саудівської Аравії тощо.

Ці досягнення – беззаперечна заслуга колективу вчених університету. Внесок одного з них нещодавно відзначено найвищим державним законодавчим органом. Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» нагороджено начальника науково-дослідної частини СумДУ Дениса Курбатова.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua