Дата публікації:
08 вересня 2020
Кількість переглядів:
356
Поділитися:

Сумський державний університет розпочав з Чеською Республікою два нових спільних проєкти, спрямованих на зміцнення потенціалу та співпрацю молодих викладачів, дослідників, магістрів і докторантів в обраних українських університетах, а також – на міжнародну кредитну мобільність.

 Обидва проєкти розраховані на 2 роки та реалізуються в консорціумі з Чеським університетом природничих наук м. Прага та ще чотирма університетами України. У рамках одного з них невдовзі буде оголошено грантовий конкурс на мобільність та мультидисциплінарні наукові дослідження.

 Проєкт «Платформа AgriSciences для посилення науки у вищих навчальних закладах України», що реалізується Чеським університетом природничих наук м. Прага спільно із СумДУ та ще чотирма вітчизняними університетами, передбачає створення платформи AgriSciences (http://agrisci-ua.com), на додаток до якої буде організована серія тренінгів з метою покращення якості наукових результатів і публікацій, розширення знань обраних учасників. Більше: https://mev.uabs.sumdu.edu.ua/projects/platforma-agrisciences-dlia-posylennia-nauky-u-vyshchykh-navchalnykh-zakladakh-ukrainy У рамках проєкту планується робота мультидисциплінарних наукових колективів, а також відкривається можливість отримання грантів на мобільність і наукові дослідження.

 Проєкт «Міжнародна кредитна мобільність: співпраця між Чеською Республікою та Україною», у рамках програми Еразмус+, передбачає загальний бюджет 85,150 євро на підтримку мобільності студентів і викладачів серед партнерів з Чехії та України, зокрема, із СумДУ. Усього буде організовано 22 мобільностей для магістрів або студентів-бакалаврів (протягом 1 семестру), аспірантів (3 місяці) та викладачів (кожен протягом 10 днів). Українські студенти матимуть можливість навчатися англійською мовою і отримати 30 кредитів ETCS на семестр за успішно виконані обрані предмети. Більше: https://mev.uabs.sumdu.edu.ua/projects/mizhnarodna-kredytna-mobilnist-spivpratsia-mizh-cheskoiu-respublikoiu-ta-ukrainoiu-2020-2022

 Нагадаємо, наразі реалізується ще один спільний проект під назвою «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», розрахований на 2019-2021 роки. Більше: https://mev.uabs.sumdu.edu.ua/projects/mizhnarodni-proiekty

 Проєкти були ініційовані кафедрою міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій «УАБС».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua