Дата публікації:
24 вересня 2020
Кількість переглядів:
1261
Поділитися:

Близько 100 студентів Сумського державного університету долучилися у вересні до заходів у рамках проєкту «Разом – ми сила, або ХОЧУ стати блогером», що проводились у форматі блог-кафе, під час яких розвивали навички з блогерства та адвокації.

«Проєкт спрямований на те, щоб навчити молодь впливати на органи місцевої влади, бізнес, громадські об'єднання за допомогою власних блогів. Наразі інтернет і соціальні мережі відіграють надзвичайно важливу роль, а особисті сторінки тепер – не лише можливість поділитися власними фото, але й найбільш ефективний спосіб швидкої комунікації, зокрема з тими, з ким традиційні методи спілкування є важкодоступними», - зазначила координатор проєкту Марина Осюхіна. 

Участь у заходах була безкоштовною, однак кількість учасників – обмеженою через карантин.

Учасники проєкту продовжують створення власних блогів на адвокаційну тематику, а також готуються до фінального форуму, на якому представники Сумської та Чернігівської областей зможуть обмінятися досвідом і досягненнями.

Проєкт «Разом – ми сила, або ХОЧУ стати блогером» реалізується Сумським державним університетом спільно з ГО «Молодіжна медіаспілка (ММС)» у співпраці з німецькою організацією «Сultures Interactive», ГО «Фундація Прав Людини» та фінансується коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua