Дата публікації:
28 вересня 2020
Кількість переглядів:
1154
Поділитися:

25 вересня у Машинобудівному фаховому коледжі СумДУ було урочисто презентовано унікальний навчально-виробничий центр дуальної освіти, оснащений найсучаснішим високотехнологічним обладнанням.

 В урочистостях з нагоди його відкриття взяли участь керівники обласної та міської влади, представники депутатського корпусу різних рівнів, а також бізнесових структур, у співпраці з якими створено центр.

На реалізацію пілотного освітньо-професійного проєкту, створеного на умовах державно-приватного партнерства у співпраці з групою підприємств «Технологія», були спрямовані інвестиції державного, обласного, міського бюджетів та кошти бізнесу.

 «Це – найяскравіший приклад дуальної освіти, в якій об’єднались бізнес, держава і наука, – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко. – Обласна влада і надалі буде підтримувати такі проєкти, адже це дозволить нам готувати спеціалістів, затребуваних на ринках праці».

 Учасники презентації оглянули потужності центру , зокрема, ознайомились з роботою лабораторії універсальних верстатів і лабораторії полімерів, лініями флексорного друку, де в тому числі виготовлятимуть термочеки, та виробництва бахіл.

«Освітній процес в університеті спрямований на практично-орієнтоване навчання. У системі нашого закладу створено близько 30 центрів, переважно, за іноземної участі, що працюють на принципах дуальної освіти, де студенти водночас із теоретичними знаннями здобувають практичні навички роботи за спеціальністю» – розповів ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

На базі центру буде реалізована технологія дуальної освіти за спеціальностями: «Видавництво та поліграфія» і  «Галузеве машинобудування» за освітніми програмами: «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» та «Хімічне і нафтове машинобудування».

Машинобудівний фаховий коледж СумДУ є одним із семи вітчизняних закладів фахової передвищої освіти, що є учасниками пілотного проєкту з розробки технології дуальної освіти в Україні за допомогою представництва Фонду імені Фрідріха Еберта.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua