Дата публікації:
01 жовтня 2020
Кількість переглядів:
1128
Поділитися:

30 вересня Сумський державний університет у рамках налагодження співпраці і взаємовигідних відносин відвідали представники ректорату Університету імені Альфреда Нобеля (м.Дніпро): віцепрезидент Сергій Холод, проректори – Тамара Іщенко, Тетяна Мішустіна, Ірина Шкура.

Упродовж дня відбулись робочі зустрічі представників делегації з ректором СумДУ Анатолієм Васильєвим, проректорами та керівниками окремих структурних підрозділів, які поділились досвідом організації освітнього процесу в нашому університеті, наукової діяльності, роботи у сфері міжнародного співробітництва, впровадженням інноваційних  технологій, що сприяють якісному дистанційному навчанню студентів. Під час оглядової екскурсії учасники делегації, зокрема, відвідали онлайн-студію, навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab», ознайомились із можливостями створення навчальних матеріалів з використанням віртуального фону у відеостудії СумДУ.

СумДУ вже багато років успішно співпрацює з багатьма закладами вищої освіти України, а також вишами Європи та світу у різних сферах науково-освітньої діяльності, тож сподівається на плідне партнерство із Університетом імені Альфреда Нобеля.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua