Дата публікації:
08 жовтня 2020
Кількість переглядів:
2708
Поділитися:

Портал DOU.UA оприлюднив новий рейтинг вишів для ІТ-галузі (https://dou.ua/lenta/articles/ukrainian-universities-2020/), що побудований на результатах вступної кампанії 2020 року. 

СумДУ - сьомий (після УКУ, КНУ ім. Т.Шевченка, Львівської політехніки, НаУКМА, ЛНУ ім. І.Франка та КПІ ім. І.Сікорського) серед 82 ЗВО України, що отримали не менше як 200 заяв на всі IT-спеціальності.

У якості оціночного показника використовувався середній конкурсний бал на спеціальність, «зважений» на частку заявок на неї у виші. Аналізувалися наступні спеціальності: «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Інформаційні системи та технології», «Системний аналіз», «Телекомунікації та радіотехніка», «Прикладна математика», «Математика», «Електроніка», «Прикладна фізика та наноматеріали».

Найбільше по Україні заявок від абітурієнтів припало на чотири спеціальності: «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія». Серед них за спеціальністю «Комп’ютерні науки» СумДУ - на восьмій позиції по країні (за конкурсним балом), а за спеціальністю «Кібербезпека» - на другій.

Бажаємо успіхів студентам, які вступили на навчання до СумДУ за такими престижними та конкурентними спеціальностями!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]