Дата публікації:
20 жовтня 2020
Кількість переглядів:
341
Поділитися:

Відео «Твій голос – важливий», створене творчою групою студентів та аспірантів СумДУ Backstage of Life, а також відео «Твій голос на виборах має силу» начальника Медіа-центру СумДУ Марини Осюхіної були визнані кращими в номінації «Арт-ролик».

Переможці конкурсу визначалися у кількох номінаціях: «Просвітницький ролик», «Мотиваційний ролик», «Професійний ролик» тощо.

Усього на розгляд журі було подано 67 робіт від учасників з різних куточків України. 15 найкращих демонструвалися на сторінці МРІ у мережі Фейсбук. Деякі ролики було відібрано для показу на телебаченні.

Конкурс проходив в рамках ініціативи #DefineYourFuture/ #ВизначайСвоєМайбутнє за підтримки Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт «Чому ми голосуємо?» передбачав серію навчальних вебінарів, персональні консультації учасників із тренерами та кампанію з поширення відео переможців серед виборців. Фінальним етапом проєкту стала онлайн-дискусія, де й були оголошені переможці.

Участь у дискусії взяли: комунікаційниця Руху ЧЕСНО Ірина Вівчар, координаторка ініціативи «ВліпиЗаСебе» Світлана Колодій, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Максим Онопрієнко, тренери проєкту: медіатехнолог, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв'язків з громадськістю Олена Кваша, журналіст та медіатехнолог Андрій Богданович, а також учасники конкурсу.

«Для мене особисто, проєкт «Чому ми голосуємо?» – це історія про класних, мотивованих людей з ідеями і прагненням змін», - поділилась враженнями тренер Олена Кваша.

«Проєкт WhyDoWeVote важливий тим, що в умовах коронавірусу люди, а особливо молодь, відчувають себе розрізнено, відтак, необхідність іти на вибори опиняється під загрозою – молодь не відчуває, що її голос важливий, не бачить, що є частиною державних процесів. Завдяки відео, створеним учасниками, вдалося нагадати, що є інші загрози – загрози демократії. І тому цей конкурс такий актуальний, - зазначила Марина Осюхіна. – СумДУ зараз потужно розвивається в напрямку виробництва відео та залучення студентів і аспірантів до цього процесу. Тому для участі в конкурсі склалося все – суть, форма, творчість, самореалізація та громадянська позиція».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua